Administracja serwerami Kraków

Aries pomaga swoim klientom już od 2000 roku, wychodząc naprzeciw ich potrzebom, związanym z komputerami oraz problemami informatycznymi. Jedną z naszych specjalności jest administracja serwerami – usługi te świadczymy klientom na terenie całego Krakowa. Jesteśmy do dyspozycji klienta przez 24h/dobę, w związku z czym możemy zareagować natychmiast w nagłych wypadkach i szybko rozwiązać problem – dzięki temu Ty śpisz spokojnie, bo wiesz, że Twoimi serwerami zajmą się doświadczeni specjaliści. A co za tym idzie – Twoja serwerownia będzie pracować tak, jak należy.

Profesjonalna administracja serwerami w Krakowie

Z czego wynika wysoka jakość świadczonych usług przez Aries? Przede wszystkim z wiedzy posiadanej przez naszych pracowników – na co dzień i od lat zarządzamy serwerami opartymi na różnych systemach i zajmujemy się wszelkiego rodzaju usługami, jakie zainstalowane są na Twoim serwerze. Jesteśmy w stanie skutecznie zająć się zarówno serwerami poczty, jak również najbardziej skomplikowanymi serwerami aplikacji. Nic w zakresie zarządzania serwerami nie sprawia nam trudności, w związku z czym jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania i spełniać tym samym oczekiwania wszystkich klientów.

administracja serwerami kraków

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Dla oszczędności – nie ma konieczności zatrudniania pracowników odpowiedzialnych za administrowanie serwerami, ponieważ nasza firma zajmuje się tym kompleksowo i dba o to, aby wszystko działało tak, jak powinno. Oszczędzasz więc pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na pensje dla swoich stałych zatrudnionych.
  • Dla wyższej efektywności – administracja serwerów w Twojej firmie to nasz obowiązek, w związku z czym ani Ty, ani Twoi pracownicy nie muszą tracić na to czasu. Dzięki temu skupisz się na priorytetach. Jesteśmy do dyspozycji w każdej sytuacji i bez względu na porę, dlatego nie musisz się o nic martwić.
  • Dla jakości pracy – posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego też możesz w pełni nam zaufać i powierzyć swoje serwery. Dysponujemy wiedzą i odpowiednimi narzędziami, dzięki którym Twoja serwerownia będzie zawsze pracowała tak, jak należy.

 

Administracja serwerami przeprowadzana jest zawsze w sposób w pełni indywidualny, dostosowany do potrzeb klienta. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i jesteśmy w stanie obsługiwać Ciebie oraz Twoją serwerownię kompleksowo – dzięki temu zyskaliśmy zaufanie klientów. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy klientów z całego Krakowa.