Pogotowie informatyczne Kraków – usługa skierowana dla firm i instytucji

 Nagłe problemy z komputerami, serwerami albo bazami danych są najbardziej bolesne i potrafią mocno wpłynąć na funkcjonowanie firmy. Tam, gdzie komputery i serwery są niezbędnymi narzędziami pracy, a brakuje wsparcia informatycznego, kłopoty mogą pojawić się w każdej chwili i dlatego warto zawsze mieć pod ręką telefon do specjalistów, którzy świadczą kompleksowe usługi informatyczne. Nasza krakowska firma jest do dyspozycji wszystkich przedsiębiorców, którym potrzebne jest fachowe wsparcie informatyczne w różnym zakresie. Działamy natychmiast, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla naszych klientów czas. Zlecenia realizujemy sprawnie i przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi, części zamiennych oraz właściwego oprogramowania.

Kompleksowe usługi informatyczne Kraków

Zakres usług świadczonych przez nasze pogotowie informatyczne jest bardzo szeroki. Zajmujemy się zarówno drobnymi naprawami komputerów, jak również eliminowaniem usterek serwerów/sieci, przywracaniem baz danych oraz innymi pracami na rzecz lepszego funkcjonowania sprzętów i oprogramowania w firmie. Usługi informatyczne świadczymy na terenie całego Krakowa, zapewniając kompleksową pomoc w każdym problemie oraz niezbędne wsparcie, również pod kątem doradztwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadanej wiedzy, jesteśmy w stanie zadbać o to, aby Twój biznes funkcjonował tak jak należy, a wszelkie procesy informatyczne zachodzące w firmie nie były niczym zakłócane.

Nasze usługi informatyczne w Krakowie:

  • naprawy, remonty, rozbudowa komputerów,

  • naprawy i rozbudowy serwerów/sieci,

  • przywracanie sprawności bazom danych,

  • wiele innych – zgodnie z oczekiwaniami klienta biznesowego.

Pogotowie i usługi informatyczne Kraków

Jesteśmy w stanie łączyć usługi i dzięki temu zapewniać naszym klientom w pełni kompleksowe naprawy oraz inne działania, dostosowane do ich firmowych potrzeb. Nigdy nie idziemy na kompromis jeżeli chodzi o jakość naszej pracy, w związku z czym spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Uwaga – czasami błyskawiczna naprawa nie jest możliwa i konieczne jest przeprowadzenie dużo bardziej skomplikowanych działań niż w przypadku drobnej usterki. W takiej sytuacji informujemy klienta o czasie niezbędnym do realizacji zlecenia i dokonujemy wszelkich napraw albo wymiany określonych podzespołów tak szybko, jak to możliwe. Posiadamy dostęp do nowoczesnych podzespołów i dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi większości producentów, w związku z czym jesteśmy w stanie działać szybko i fachowo. Jak na profesjonalne pogotowie informatyczne przystało.

Cena 1 godziny wraz z dojazdem 150 zł netto, każda kolejna godzina 120 zł netto.