FILIA KRAKÓW

ENSI – najbardziej doświadczony w Polsce Zespół Ekspertów, który od ponad 20 lat pomaga organizacjom skutecznie rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem informacji we wszystkich jego obszarach, obejmujących zarówno tajemnice biznesowe, dane osobowe jak i systemy informatyczne.

W ciągu ponad 20 lat naszej działalności wykonaliśmy ponad 100 projektów wdrożeń Polityki Bezpieczeństwa Informacji, przygotowaliśmy ponad 400 organizacji do wypełniania obowiązków ochrony danych osobowych, przeprowadziliśmy 500 różnych audytów bezpieczeństwa systemów informatycznych, zorganizowaliśmy wiele prestiżowych konferencji oraz przeszkoliliśmy około 30 000 osób z różnych organizacji na specjalnych szkoleniach i warsztatach. Nasi eksperci pełnią funkcję Inspektorów Ochrony Danych (IOD) i osób nadzorujących ochronę danych osobowych w ponad 40 podmiotach w Polsce.

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się doradztwem z zakresu ochrony danych osobowych zaraz po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych (30 kwietnia 1998 r.). Zdobyte ponad 20-letnie doświadczenie pozwala ekspertom firmy ENSI skutecznie przygotować każdą organizację do wypełnienia wymogów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO lub GDPR).

Działania firmy obejmują obszary: organizacyjny, techniczny oraz szkolenia.

Szczegółowy zakres usług znaleźć Państwo mogą na stronie www.ensi.net