Oferujemy kompleksowe odzyskiwanie danych – Kraków

Prowadząc serwis komputerowy na terenie miasta Kraków, bardzo często spotykamy się z uszkodzeniami nośników danych takich jak dyski twarde, karty pamięci czy pendrive’y. W odpowiedzi na potrzeby rynku nawiązaliśmy współpracę z laboratorium Arvika Data Recovery. Dzięki temu możemy zaoferować efektywne odzyskiwanie danych z dysku i nośnika różnego typu. Diagnozę nośnika wykonujemy nieodpłatnie, a cenę za usługę odzyskiwania danych ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Co da mi odzyskiwanie danych?

Sam doskonale wiesz, jak bardzo bolesna może być utrata danych, zdjęć, własnej twórczości czy czegokolwiek innego, co znajdowało się na dysku komputera, płycie lub karcie pamięci. Jednak okazuje się, że nawet w najtrudniejszych przypadkach, takich jak spalenie dysku twardego czy zalanie sprzętu, istnieje wielkie prawdopodobieństwo tego, że dane można odzyskać. Nie rezygnuj więc ze swojej szansy i nie skazuj się na porażkę – jako doświadczeni specjaliści z Krakowa, będziemy w stanie pomóc Ci w odzyskaniu zarówno tych niewielkich, jak i większych danych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

odzyskiwanie danych z dysku kraków

Odzyskiwanie danych z dysku i nośnika – sprawne i skuteczne

Odzyskujemy zdjęcia, ważne dokumenty, muzykę, filmy i wiele innych rodzajów danych, zarówno z komputerów przenośnych, stacjonarnych, jak i z dysków mobilnych. Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopii w celu zabezpieczenia danych oraz wszystkie działania na nośniku danych mające na celu przywrócenie utraconych plików albo oryginalnej struktury nośnika. Warto pamiętać, że w przypadku uszkodzenia, zalania, upadku czy spalenia dysku nie należy na własną rękę próbować odzyskiwać plików, ponieważ najczęściej powoduje to pogorszenie sytuacji. Najlepiej od razu skontaktować się z wyspecjalizowanym serwisem komputerowym takim jak Aries, który na terenie miasta Kraków oferuje profesjonalne odzyskiwanie danych z dysku.

Odzyskiwanie danych – nasze specjalności:

  • z dysków twardych IDE, SATA, SCSI, SSD;

  • z dysków twardych 1,8”, 2,5”, 3,5”;

  • z kart pamięci (wszystkie typy i rodzaje);

  • z pendrive’ów (wszystkie typy i rodzaje);

  • z płyt CD i DVD;

  • z telefonów GSM (karty flash oraz SIM);

  • z dyskietek FDD, ZIP, LS

  • z kamer.

Co ważne, odzyskane dane naszych klientów są w pełni bezpieczne – mają do nich dostęp wyłącznie zaufani współpracownicy firmy Aries. Profesjonalnie wykonane odzyskiwanie danych z nośników tj. dyski, karty pamięci, telefony komórkowe, płyty czy kamery jest skuteczne w ponad 90% przypadków, dlatego warto zaufać specjalistom. Terenem działania firmy Aries jest Kraków i okolice.