Loading...
Serwis i naprawa apple 2018-02-16T14:07:12+00:00

KOMUNIKAT

Informujemy że z dniem 16.02.2018 serwis Aries-IT zakończył działalność w zakresie serwisu sprzętu komputerowego (laptopy, komputery, peryferia). Jednocześnie informujemy, że wszystkie zobowiązania wynikające z roszczeń gwarancyjnych będą realizowane w normalnym trybie, o ewentualnych zgłoszeniach prosimy informować telefonicznie lub mailowo na adres biuro@aries-it.pl.

serwis apple kraków

Serwis APPLE Kraków

Mimo swojej niezawodności i niewątpliwej jakości, sprzęt komputerowy firmy Apple również wymaga serwisowania i naprawy, zarówno w sytuacjach losowych, kiedy np. zostanie zalany lub nastąpi mechaniczne pęknięcie matrycy, jak i w przypadkach, kiedy MacBook nie włącza się albo jego klawiatura nie działa prawidłowo. Czasem problemem jest też instalacja systemu operacyjnego bądź niektórych programów, wymiana dysku albo odzyskanie utraconych danych. Niezależnie od tego jaka jest skala problemu i jakich narzędzi trzeba użyć – nasz serwis Apple jest do Twojej dyspozycji. I to niezależnie od tego w jakim miejscu Krakowa mieszkasz!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu sprzętu Apple, Aries może zaproponować usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i bogatym zapleczem podzespołów serwisowych, co pozwala nam na udzielanie aż 12-miesięcznej gwarancji na usługi naprawy Apple oraz wymienione podzespoły. Diagnozę komputera i wycenę naprawy na terenie miasta Kraków wykonujemy bezpłatnie. Oferujemy atrakcyjne ceny i krótki czas usunięcia usterek sprzętu Apple.

naprawa apple kraków

Naprawa APPLE Kraków

W zakresie naszych usług znajduje się naprawa następujących urządzeń Apple:

  • MacBook, MacBook Pro, MacBook Air.
  • Mac, iMac, MacPro.
  • Urządzenia mobilne Apple.

Niezależnie od tego, jaki model MacBooka czy iPhone’a posiadasz, Aries zapewnia kompleksowy serwis Apple wszystkich urządzeń. Zajmujemy się również naprawami pogwarancyjnymi. Doradzamy w kwestiach związanych z oprogramowaniem, znajdujemy najlepsze rozwiązania w przypadku uszkodzeń podzespołów. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych częściach Apple, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczność serwisu. Nasza wiedza pozwala nam podejmować się najtrudniejszych wyzwań, w związku z czym jesteśmy w stanie pomóc Tobie i Twojemu sprzętowi nwet w najtrudniejszych sytuacjach, n. po tym, jak został on zalany wodą.

Naszym klientom proponujemy profesjonalny serwis Apple w Krakowie oraz kompleksową obsługę – począwszy od drobnych poprawek, poprzez złożone naprawy płyt głównych, a skończywszy na serwisowaniu całych parków komputerowych u klienta. Naprawiamy m.in. pęknięte szyby i ekrany dotykowe, uszkodzone obudowy, porty ładowania i płyty główne. Wykwalifikowani serwisanci firmy Aries to szybka i sprawna naprawa Apple na terenie Krakowa i okolic. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły albo skorzystać z naszej pomocy doradczej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania – zarówno te związane z działalnością naszej firmy, jak również dotyczące Twojego sprzętu Apple.

Kontakt